Využijte zvýhodněné nabídky
Využijte zvýhodněné nabídky
pro Vaši zimní dovolenou
Využijte zvýhodněné nabídky
Využijte zvýhodněné nabídky
pro Vaši zimní dovolenou
CZ | EN

Zimní aktivity

Běžky

Jeseníky nabízí nepřeberné množství tras všech druhů náročnosti, které vedou nádhernou přírodou

s úchvatnými výhledy na zasněženou krajinu.

 

Lyžařské areály

Ovčárna - Praděd tento areál přezdívaný "Moravský ledovec" je zárukou zimních radovánek během vaší

dovolené. Sněhové podmínky jsou zde ideální od ledna do konce dubna. Každý rok nabízí tento areál nejlepší

sněhové podmínky v rámci celé ČR. 

 

                         Vrbno pod Pradědem - vzdálenost: 5 km od pensionu. Najdete zde restauraci Andělka. Vlek typu TATRAPOMA. Délka sjezdovky 2100 metrů. Vhodné jak pro úplné začatečníky, tak pro pokročilé lyžaře.Umělé zasněžování. Noční lyžování. Facebook zde. Půjčovnu lyžařského vybavení a servis lyží zajišťuje přímo v areálu firma HVsport.


Karlov + Kopřivná - 16 vleků. Vzdálenost 15 km. Od letošní zimy 2017/2018 nabízí Kopřivná zcela novou 6-ti sedačkovou lanovku s bublinou a vyhřívanými sedačkami a nástupním pásem, který se přizvedne v případě, že nastupuje malé dítě. Je zde rovněž nově nachystaná červená sjezdovka, které vede přímo podél lanovky. Vhodné pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře. Navíc v Kopřivné si užijete také večerní lyžování.


Ski areál Annaberg - zábava na sněhu pro celou rodinu - nachází se 6km od pensionu.

 

Ski areál Kouty - vyzkoušejte novou modrou sjezdovku v délce 3050 m nebo dvě, více než 2 km dlouhé sjezdovky, největším lákadlem je moderní šestisedačková lanovka, první v České republice. Celková délka sjezdovek 11,5 km zaručuje areálu Kouty prvenství mezi moravskými lyžařskými středisky. Nachází se pouhých 40km od pensionu.

 

Červenohorské sedlo -  sjezdové tratě začínají v nadmořské výšce 1164 m a končí 862 m. Najdete zde jednu lanovku a 8 vleků a sjezdovyk všech katergoríí náročnosti v průměrné délce 1km. Areál se nachází 30km od pensionu.Penzion Pod Mořským okem v v Karlovicích hodnocení