Pavel

Místo, kde chcete bydlet, když si chcete užít Jeseníky. Klidné místo bez davu turistů, obklopené velkou zahradou s ostrůvky k posezení. Stylově, a přitom moderně vybavené a nově zrekonstruované apartmány s nebesky pohodlnými postelemi. Majitelé vám ochotně vyjdou vstříc a poradí, dokonce se s vámi i rádi zasmějí veselé historce z cestování. Byli jsme s rodinou mimořádně spokojení a určitě přijedeme zas. Vždycky díky! :-)

(Google, 2021)

Kateřina

Vkusně zařízené apartmány penzionu v klidné lokalitě. Uvítají vás milí a vstřícní majitelé. Apartmány jsou čisté, s veškerým vybavením, které je potřeba k pohodlnému pobytu. Součástí je prostorná zahrada pro odpočinek a relax. Moznost ping pongu, šipek, grilování, trampolíny... Ve vesnici je pekařství, obchod, restaurace i pošta. Velkým bonusem je, že se můžete ubytovat i s vaším pejskem. Strávili jsme zde jednu z nejkrásnějších dovolených a brzy se vrátíme.

(Google 2022)

Václav

Když majitelé otisknou do penzionu svou duši a vnímají jeho provoz jako poslání. Pak prožijete dovolenou v kouzelném penzionu, který dýchá, voní, kvete, září do okolí. Katka a Robert jsou úžasní lidé a jejich penzion tuto jedinečnost nabízí. Díky za Vás....

(Google, 2022)

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem v v Karlovicích hodnocení