Penzion Pod Mořským okem

U nás v penzionu můžete lenošit pohodlně v posteli v peřinách i na zahradě v trávě pod jabloní. Když Vás ráno vzbudí vůně kávy, pod nohami zavržou dřevěné schody a bosky vykročíte do hebké trávy nastavit tvář rannímu slunci, je jen na Vás jaké dobrodružství u nás prožijete...

Zahrada

Můžete se stát objevitelem a bez map a pěšin hledat zákoutí všemi zapomenutá nebo cestovat na stánkách oblíbené knihy z pohodlí houpací sítě a snít si voňavé sny. Můžete hledat barvy duhy na květech okolních luk nebo zdolávat kopce a za odměnu si užívat výhledy na údolí...

Apartmány

A když večer ulehnete do peřin, nebudete se moct dočkat, co Vám přinese další den.
U nás se nebudete cítit jako doma, u nás se budete cítit jako na magickém místě. Na místě, kde příroda prostoupí každý Váš den a udělá ho výjimečným.

Karlovice a okolí

Když vyrazíte za vůní buchet z místní pekárny a projdete pár uliček, dostanete se na okraj Karlovic, kde se na kopcích rozprostírají louky a přechází v les. Začnete stoupat pěšinou vzhůru, vesnička se Vám za zády ponoří do údolí a tráva se pomalu změní v mech. Ještě pár krůpějí potu na čele a zastávek s vyhlídkou na okolí, než Vás úlomky břidlice dovedou k jezírku v bývalém lomu. Hluboké a temné Mořské oko Vám oplatí pohled, odpočinete si nad hladinou, sníte buchty a můžete pokračovat k dalším dobrodružstvím.

Jeseníky

Lesnaté hory se zaoblenými hřbety, prameny živé vody stékající hlubokými údolími, staleté pralesy přecházející v horskou tundru, kamenná moře, ledovcové kary s padajícími lavinami, nespoutané horské bystřiny se stříbřitě bílými vodopády a průzračnými mechovými tůněmi, tajemná rašeliniště opředená pověstmi o skřítcích, květnaté podhorské louky a do údolí zasazené dlouhé horské vesnice se starými chalupami, harmonická krajina, ve které hledáme a stále nacházíme inspiraci. 

(Zdroj:turistika.cz)

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem v v Karlovicích hodnocení