Dovolená u nás v penzionu

Náš penzion je zhmotněním jesenické pohostinnosti. Ať už se venku čerti žení nebo září slunce, u nás vždy najdete to své útulné místo. Můžete k nám utéct před světem, užívat si samoty v soukromí apartmánu, na prostorné zahradě i v ústraní lesa. 

 

        

 

Místa máme pro všechny dost, ať už přijedete s rodinou či přáteli. Začnete svůj společný den třeba snídaní v altánu nebo na prostorné zahradě a zakončete ho sklenkou kvalitního vína na balkónu či terase.

 

            

 

Každý z našich apartmánů je jiný a každý má své kouzlo. Můžete si tedy vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Všechny apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu. Aktuálně máme k dispozici sedm apartmánů. Celková kapacita penzionu je 24 lůžek včetně přistýlek.

 

        

 

Přijet do Jeseníků a sedět jen za pecí by byl hřích. U nás na zahradě si můžete protáhnout tělo při sportu - badmintonu, kroketu, pétanque, šipkách nebo stolním tenisu. Vybavení Vám rádi zapůjčíme. A kdyby měly Vaše děti po celém dni na horách stále příliš energie, čeká je u nás velká trampolína nebo pískoviště.

 

        

 

Rodiče si můžou v klidu posedět pod venkovní pergolou nebo v zahradním altánku. Nebo si ugrilovat čerstvého pstruha z nedalekých sádek.

Prostor máme i pro uložení kol nebo v zimě na lyže. Každý apartmán svůj vlastní uzamykatelný box.

Parkoviště je přímo před penzionem.

 

Posezení pod venkovní pergolou        

 

Díky výhodné poloze penzionu v rámci obce budete mít blízko do všech místních restaurací, hospůdek, obchůdků nebo na zastávku autobusu či vlaku.

Dovolená s dětmi

Penzion s rozlehlou zahradou je ideálním místem pro děti. Na čerstvém vzduchu si mohou hrát

a dovádět. Navíc od jara do podzimu je pro ně nachystána velká trampolína, pískoviště a venkovní hry.

Dovolená se psem

Nedokážete se na dovolené obejít bez Vašeho čtyřnohého parťáka a hledáte ubytování v Jeseníkách se psem? Tak ho vemte s sebou a užijte si výlety společně. Rádi ubytujeme vychované pejsky jakékoliv velikosti a rasy.

 

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem v v Karlovicích hodnocení