Pavel

Místo, kde chcete bydlet, když si chcete užít Jeseníky. Klidné místo bez davu turistů, obklopené velkou zahradou s ostrůvky k posezení. Stylově, a přitom moderně vybavené a nově zrekonstruované apartmány s nebesky pohodlnými postelemi. Majitelé vám ochotně vyjdou vstříc a poradí, dokonce se s vámi i rádi zasmějí veselé historce z cestování. Byli jsme s rodinou mimořádně spokojení a určitě přijedeme zas. Vždycky díky! :-)

(Google, 2021)

Lucie

Krásné ubytování přímo ve vesnici Karlovice. Apartmány jsou moc hezky vybavené a čisté. K penzionu patří i krásná velká zahrada s hřištěm. Majitelé jsou strašně milí a nápomocní při plánování výletů. Měli jsme krásnou dovolenou a rádi se vrátíme ????

(Facebook, 2021)

Štěpán

Moc krásný penzion vkusně zařízený na klidném místě se vším co potřebujete k pohodlnému pobytu. Pokoje čisté a upravené, prostorná zahrada pěkně udržovaná. Na zahradě je možnost vyžití se stolním tenisem a trampolínou. Večer si na zahradě můžete příjemné posedět s možností grilování. Majitelé jsou milí a ochotní, se vším nám perfektně poradili. Mají perfektní znalost okolí a vyžití. Penzion můžeme jen doporučit a už se těšíme na další pobyt.

(Google, 2021)

Penzion Pod Mořským okem v v Karlovicích hodnocení