Dovolená v srdci Jeseníků.
Dovolená v srdci Jeseníků.
Na loukách, na kopcích, na zahradě pod jabloní.
Dovolená v srdci Jeseníků.
Dovolená v srdci Jeseníků.
Na loukách, na kopcích, na zahradě pod jabloní.
Dovolená v srdci Jeseníků
Dovolená v srdci Jeseníků


Dovolená v srdci Jeseníků.
Dovolená v srdci Jeseníků.
Na loukách, na kopcích, na zahradě pod jabloní.
Vychutnejte si dovolenou
Vychutnejte si dovolenou
uprostřed nádherné přírody Jeseníků.
CZ | EN

Penzion Pod Mořským okem nabízí komfortní ubytování v Jeseníkách

Penzion Pod Mořským okemNedaleko od Pradědu je malá vesnice Karlovice, co se choulí mezi kopci a zní klokotáním řeky i šuměním lesů. V jejím srdci najdete bílé stavení s velkou zahradou, co nese jméno po temném břidlicovém jezírku schovaném nad vesnicí – Pod Mořským okem.

Penzion se nachází  pouze 12 km od úpatí Pradědu - nejvyšší jesenické hory - kde se nachází světoznámé lázně Karlova Studánka. Tato oblast patří k místům s nejlepší čistotou ovzduší v ČR. Díky výhodné poloze penzionu v rámci obce, budete mít blízko do všech místních restaurací, hospůdek, obchůdků nebo na zastávku autobusu či vlaku. 

Penzion je určen nejen pro milovníky aktivní dovolené všech věkových kategorií. Snažíme se ve všech aspektech držet vysoký standard ubytování. Penzion prošel v minulých letech rekonstrukcí a jeho apartmány byly modernizovány v prosinci 2015 (apartmány č.2 a č.3 ), v červnu 2016 (apartmány č.1 a č.6) a červnu 2017 (apartmány č.4 a č.5). K dispozici jsou 3 dvoulůžkové, 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové apartmány ( v apartmánu č.1 lze ubytovat až 6 osob) v horském stylu s nádhernými obklady ze dřeva s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou. Pro každého hosta je přichystán ručník, velká osuška a luxusní tělová kosmetika Vittore De Conti. V našich apartmánech nebudete mít stísněný pocit. Naší filozofíí je dopřát každému hostu dostatek místa a prostoru v perfektně uklizeném, čistém a voňavém apartmánu. Všechny naše apartmány jsou nekuřácké

Rozloha apartmánů je od 25m2 (2-lůžkové) až po 67m2 (velké rodinné apartmány).

Penzion disponuje parkovištěm, lyžárnou a krbovou místností pro večerní posezení. WI-FI je k dispozici nejen v apartmánech a všech společných prostorách, ale také na zahradě. Dále je k dispozici od jara do podzimu velká trampolína, venkovní posezení s krbem, zahradní altánek a úschovna pro horská kola, která v zimě slouží jako lyžárna (každý apartmán svůj vlastní uzamykatelný box). Pro naše nejmenší hosty můžeme zapůjčit dětskou postýlku. A pokud máte domacího mazlíčka, můžete si ho vzít s sebou. 

 

Rádi Vás uvítáme v našich apartmánech. U nás se budete cítit jako na magickém místě, kde vše je možné a dovolené. Na místě, kde příroda prostoupí každý Váš den a udělá ho výjimečným. Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu.

 

Těšíme se na Vás, manželé Mohylovi.

Penzion Pod Mořským okem v v Karlovicích hodnocení